dimarts, 20 d’octubre de 2020

ELECCIONS A LA PRESIDENCIA DEL C.A.SANT CELONI

 

De comformitat amb l’acord de la junta directiva reunida el 24/09/2020 es convoquen eleccions a la presidència del Club atletisme Sant Celoni .

Les eleccions es duran a terme el 12/12/2020 a les 11 del matí a l’Estadi Municipal d’atletisme .

Les possibles candidatures tenen com a plaç màxim el 22 de noviembre per ser presentades .

Es condició indispensable ser soci de l’entitat per poder optar al càrrec de president i formar part de la junta directiva .

dilluns, 19 d’octubre de 2020

Trofeu Social Tardor 2020

 El Club d'Atletisme Sant Celoni organitza els propers dies 31 d'octubre, 21 de novembre i 8 de desembre el Trofeu Social Tardor 2020, amb el següent programa de proves:

1a Jornada dissabte, 31-10-2020

10:00                                        Llargada Sub 8-10  (M/F)    Disc Sub 14(M/F)        Pilota Sub 12 (M/F)
11:00    80mll Sub 14 M
11:10    80mll Sub 14 F
11:15                                        Llargada Sub 12 (M/F)        Martell Sub 16(M/F)   
11:20    60mll Sub 8 M
11:25    60mll Sub 8 F
11:30    60mll Sub 10M                                                        Perxa Sub14-16(M/F)
11:35    60mll Sub 10F
11:45    60mll Sub 12M
11:50    60mll Sub 12F
12:00  100mll Sub 16M
12:10  100mll Sub 16F

2a Jornada dissabte, 21-11-2020

10:00                                        Alçada Sub 12  (M/F)    Triple Sub 14(M/F)        Pilota Sub 8-10 (M/F)
11:00      400mll Sub 8M
11:05      400mll Sub 8F
11:15    1000mll Sub 10M                                              Llargada Sub 16(M/F)  
11:20    1000mll Sub 10F
11:30    80 m.t. Sub 14M
11:40    80 m.t. Sub 14F
11:45    2000mll Sub 12M                                                                                     Martell Sub 14 (M/F)
12:00    2000mll Sub 12F
12:15    1000mll Sub 16M
12:25    1000mll Sub 16F

3a Jornada dimarts, 8-12-2020

10:30                                        Alçada Sub 8-10  (M/F)    Javelina Sub14(M/F)        Disc Sub 12 (M/F)
11:30    1000mll Sub 14M
11:40    1000mll Sub 14F
11:50      600mll Sub 12M
11:55      600mll Sub 12F
12:00        60mll Sub 8M        Llargada Sub 14 (M/F)
12:05        60mll Sub 8F
12:10        60mll Sub 10M
12:15        60mll Sub 10F
12:25      300mll Sub 16M
12:30      300mll Sub 16F

La realització de les jornades resta condicionada a la evolució de les condicions de prevenció contra la COVID19 i les condicions imposades per les autoritats sanitàries per a la celebració de competicions esportives.

                                                        Reglament 

dissabte, 17 d’octubre de 2020

Campionat d'Espanya Sub 18 Tarragona 17 i 18 Octubre 2020

 El cap de setmana del 17 i 18 d'octubre es celebra a Tarragona el Campionat d'Espanya per a la categoria Sub 18 a l'aire lliure.


100 m.ll.      Pol Casals Anglada      SF   11"47    -2,8         1r     Q 

                                                            F   11"18    -1,0         6è


Altura          Claudi Gomez Altès       F         1,97m    4r    NOU RECORD DEL CLUB!!!

(Foto N.Morist)

Resultats en directe               Streaming RFEA    

Campionat de Catalunya de relleus de promoció. Granollers, 10 octubre 2020

 El dissabte 10 d'octubre va tenir lloc a les pistes de Granollers el Campionat de Catalunya de relleus per a les categories de promoció. Cal destacar la tercera posició, medalla de bronze de l'equip de 4x300 masculí en categoria sub 16


4x60 Sub 10  M     44"63     16ens      M.Ribera-A.Rios-J.Badia-C-Alcobas

4x60 Sub 10  F      43"22      11enes    L.Domenech-F.Gayet-L.Jovellar-M.Pascual

4x60 Sub 12  M     38"23      11ens     L.Jubany-I.Romo-E.Lelievre-A.Alsina

3x600 Sub 12 M  6'09"06      7ens      A.Ledoux-A.Navarro-M.Riera

4x200 Sub 14 M  1'50"21      5ens      P.Gayet-J.Jubany-I.Martínez-P.Morist

4x80 Sub 14  F      47"40     14ens      J.Bourgeois-C.Diaz-C.Jimenez-L.Twose

4x100 Sub 16 M    49"19      5ens      R.Jubany-E.Gordon-M.Casals-D.Coris

4x300 Sub 16 F  2'45"99  BRONZE   R.Jubany-E.Gordon-M.Casals-D.Coris

4x100 Sub 16 F    DQ  RT24.7           N.Marchante-F.Ntutumu-E.Capella-M.Ramos

4x300 Sub 16 F  3'11"53       7es        N.Marchante-N.Montes-E.Capella-M.Planesas


Vídeos:  4x100M   4x100F   4x300M  4x300F

Resultats

divendres, 16 d’octubre de 2020

Campionat de Catalunya absolut Igualada 11 i 12 d'octubre 2020

 Els dies 11 i 12 d'octubre es va disputar a Igualada el Campionat de Catalunya absolut a l'aire lliure, el CA Sant Celoni va participar a la prova de relleus 4x100 femení, obtenint la 3a posició.

CA Sant Celoni     52"02     3eres  BRONZE

A.Barri-C.Molleví-E.Morist-E.Vives


Resultats


diumenge, 4 d’octubre de 2020

Campionat de Catalunya Sub 16 i Sub 10, Lleida 4 d'octubre de 2020

  Aquest diumenge 4 d'octubre es disputa el Campionat de Catalunya a l'Aire Lliure per a les categories Sub 16 i Sub 10, els atletes del Club Atletisme Sant Celoni admesos a les diverses proves són els següents:

Sub 10

60 m.ll.   Fiona Gayet Fernandez         9"89  CAMPIONA CATALUNYA

Resultats Sub 10

Sub 16

300 m.ll.     Roc Jubany Anglada            40"31           9è

Triple          Roc Jubany Anglada            11,96 +2,7   6è

Disc            Martí Casals Anglada           32,46m        5è

                   Roger Cruz Monton              SM

Javelina      Eloi Gordon Moreno             34,62m        5è

1500m.o.    Mireia Planesas Mir              5'39"56        3a

100 m.t.      Núria Marchante Fernandez  23"65 +2,7  12a

Javelina      Núria Marchante Fernandez  26,50m          7a

Resultats Sub 16

   

dissabte, 3 d’octubre de 2020

Campionat de Catalunya Sub 12 i Sub 14. Lleida, 3 d'octubre de 2020

 Aquest dissabte 3 d'octubre es disputa el Campionat de Catalunya a l'Aire Lliure per a les categories Sub 12 i Sub 14, els atletes del Club Atletisme Sant Celoni admesos a les diverses proves són els següents:

Sub 12

Alçada      Angel Navarro Gonzalez        1,08m       6e

60 m.ll.     Laia Mata Anguita                  9"28         9a

600 m.ll    Alias Ledoux Mbore               1'58"07     9e
                 Angel Navarro Gonzalez         1'58"11    10e
                            

600 m.ll.  Laia Mata Anguita                 2'06"16       16a

Pes           Lluc Jubany Anglada             7,13m           5e  

Pilota       Lluc Jubany Anglada             21,83m       11e

Resultats

Sub 14

Alçada     Pol Gayet Fernandez      1,63m          CAMPIÓ CATALUNYA     
                Jan Jubany Anglada       1,50m          5è

Llargada   Pol Gayet Fernandez      NP

80 m.ll,     Ivan Marinez Jorquera   10"19          CAMPIÓ CATALUNYA 

Disc          Jan Jubany Anglada       32,07m        CAMPIÓ CATALUNYA

Martell      Leia Twose Andres        26,77m      4a

150 m.ll.   Ivan Martinez Jorquera  18"74         CAMPIÓ CATALUNYA