dimarts, 9 de desembre de 2014

20è Cros de Malgrat de Mar 8-12-2014


Aquest dilluns 8 de desembre s'ha disputat el Cros de Malgrat de Mar, puntuable pel circuit Gironí de Cros, la participació del Club Atletisme Sant Celoni ha estat molt nombrosa i els resultats també força bons amb un total de 9 medallistes (entre els deu primers) i 4 places de podi (entre els tres primers). Podeu consultar tots els resultats aquí.

Prebenjamí masculí                                         640m
4r            Xavier Jordan Roure                        3'14"

Prebenjamí femení                                           640m
  6a         Laia Fugarola Garcia                         3'50"
  7a         Laia Gordon Moreno                         3'51"
10a         Tona Acacio Rojo                              4'05"
11a         Paula Gutierrez Diez                          4'07"

Benjamí masculí                                             1140m
  2n         Enric Garcia Hurtado                         5'03"
21è        Jordi Bravo Jorquera                           6'02"
29è        Pol Morist Martínez                            6'16"

Benjamí femení                                              1140m
18a         Clara Diaz Barbancho                        6'24"

Aleví masculi                                                 1880m
10è        Eloi Acacio Rojo                                 8'17"
17è        David Coris Cobos                              8'52"
28è        Eduard Jordan Roure                           9'17"
33è        Martí Casals Anglada                           s/t

Aleví femení                                                   1240m
13a         Nuria Marchante Fernandez               6'08"

Infantil masculí                                              2120m
  8è         Claudi Gomez Altes                           8'41"
10è        Pol Vilert Bertran                                8'48"
12è        Marcel Gual Alonso                            9'06"
20è        Bernat Pons Miro                                9'32"
22è        Alex Manzanares Blanquez              10'12"
24è        Martí Hellvig Brown                        10'16"
25è        Nil Domenech Joanhuix                   10'26"
26è        Pol Casals Anglada                           10'33"
27è        Pau Jimeno Roman                              s/t
29è        Patrick Bravo Jorquera                        s/t

Infantil femení                                               1880m
  1a         Claudia Jordan Roura                       8'03"
14a         Elia Morist Martínez                         9'09"
19a         Paula Subirana Tubau                       9'32"
22a         Mar Iglesias Navarrete                      9'55"
26a         Marta Marchante Fernandez           10'26"
28a         Julia Andrea Garcia Dyck                  s/t
29a         Barta Rodríguez Recolons                  s/t

Cadet masculí                                                  3100m
3r            Victor Coris Cobos                          11'33"

Veterans A masculí                                        4620m
  3e         Ramon Senar Sanchez                     16'33"
  7è         Javier Diaz Ramirez                        17'59"
10è        Carles Senar Sanchez                       17'59"

18è        Santi Trujillo Coll                            19'54"

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada